Wybierz kategorieMasz pytanie?
Skontaktuj się z nami!

+48 788 259 065

bok@pro-electro.eu
pon. - pt. 9.00 - 17.00

O nas

Jesteśmy firmą zajmującą się dystrybucją artykułów firmy F-elektro, która opisuje się w następujący sposób:

"Jesteśmy jedną z najbardziej dynamicznie rozwijających się firm przemysłu elektroinstalacyjnego w Polsce. Zajmujemy się dystrybucją produktów elektroinstalacyjnych największych producentów Europy Zachodniej takich jak FANTON S.P.A. (www.fanton.com) oraz KAISER GmbH (www.kaiser-elektro.de), ponadto wspieramy polskich lokalnych producentów poprzez możliwość dotarcia z ich ofertą do szerokiego grona Klientów.

Zapleczem sieci hurtowej F-ELEKTRO SP.J. jest efektywna struktura logistyczna, składająca się z elastycznego systemu dystrybucji na terenie całego kraju. Poprzez rozwiniętą sieć lokalnych kierowników regionalnych jesteśmy w stanie sprostać największym wymaganiom naszych Klientów.

W strategii F-ELEKTRO SP.J. przyjęliśmy, że naszym zadaniem dotyczącym jakości produktów jest spełnienie potrzeb i oczekiwań Klientów. Naszym celem i ambicją jest osiągnięcie pozycji lidera jakości na polskim rynku. Kładziemy nacisk na umacnianie zaufania Klientów do firmy F-ELEKTRO SP.J. jako Firmy gwarantującej najwyższą jakość, proekologiczne własności oraz terminowość dostaw produkowanych i sprzedawanych przez nas produktów.

Credo

My tworzymy przyszłość.

Nasza misja

Dążąc do uzyskania pozycji krajowego lidera, chcemy zapewnić długofalowy wzrost wartości Firmy poprzez oferowanie naszym klientom najwyższej jakości produktów i usług.

Jako firma transparentna, wszelkie działania realizujemy z zachowaniem społecznej odpowiedzialności biznesu, troszcząc się o rozwój naszych pracowników i dbając o środowisko naturalne."

Posiadamy artykuły z najwyższej półki jakościowej oraz najniższej cenowej, co sprawia, że możemy być jednym z większych dystrybutorów.

Pomimo późnego wstąpienia na rynek, mamy nadzieję, że spodoba się Państwu nasza oferta i będziemy mogli prężnie się rozwijać.

Pozdawiamy i życzymy przyjemnych zakupów na naszej stronie.

                                                                                                                      Team pro-electro

Nasi partnerzy

Zapisz się do naszego newslettera